Vatandaşlık Başvurusu

Ülkemizde vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır? Başka bir ülkede yaşamak için vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır? Bu sorularınızın cevabı için de sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz ofisimizde. Vatandaşlık hakkının kazanılmasında ülkemizde çeşitli yöntemler mevcut. Bu yöntemlerden bazıları şöyle; konut satın alarak, ülkemize yatırım yaparak belirli bir döviz tutarında konut satın alarak, belli sayıda kişiyi istihdam edecek şekilde iş yeri açmak gibi birçok yöntem var. Bu yöntemlerden hangisi size daha uygun ve olanaklı sizin biz değerlendirelim.

Yurt dışında hangi ülkelerde nasıl vatandaşlık alabilirsiniz koşulları neler? Yine bu sorular hakkında da hem yerli hem yabancı çalışanlarımızdan destek alabilir hayallerinizi geçek kılabilirsiniz. Evlenme yolu ile Türk vatandaşlığı nasıl kazanılır? Yurt dışında evlenme ile vatandaşlık mümkün mü mümkünse şartları nelerdir gibi konularda birinci ağızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Evlat edinme ile vatandaşlık kazanılabilir mi bu konuda da sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Tüm bu vatandaşlık kazanma yöntemleri için nereye başvuru yapmak lazım süreleri nedir kalıcı vatandaş olabilmek için ne gibi şatları ne kadar süre taşımak lazım? Bu soruların cevabı için bizlere başvuru yapabilirsiniz.