Ticari Anlaşmalar

Ticaretin değişmezlerinden ticari anlaşmalar gerçek anlamda bir uzmanlık bilgisi ve aynı zamanda tecrübe gerektirmektedir. Ofisimiz bünyesinde çalışanlarımız hem yetkin hem de yılların vermiş olduğu tecrübe ve bu alanda birçok uyuşmazlığın çözümünde yer aldıkları için alanlarında tam yetiye sahiptiler.

Ulusal ve uluslararası ticari anlaşmalarda siz müvekkillere hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzda her ülke ile iletişim konusunda sıkıntı yaşamayacaktır. İran’dan Almanya’ya her ülkeden yapacak olacağınız ticari anlaşmalarda sizlerin yanında danışmalık aynı zamanda yargı yolu ve tahkim yollarında sizlere hizmet vermekteyiz. Ticari anlaşmaların hazırlanmasında da siz müvekkillere danışmalık yapmaktayız. Yerli ve yabancı partnerlerimiz uyuşmazlıkların çözümünde yardımcı olmaktadır. Yurt içinde de yapacağınız acente ve pazarlamacılık gibi sözleşmelere aykırılık, sona ermesi, haksız rekabet, ücret uyuşmazlıklarında da danışmalık hizmeti vermekteyiz.

Kadromuzun genişliği ve bir çok dilde yetkin olması sayesinde her türlü şirket, geçek kişiler ile yapacağınız ve yapmış olduğunuz her türlü anlaşmalarda hizmet vermektedir. Ülkeler bazında yapılan ticari anlaşmaların hüküm ve sonuçlarının neler getirdiği de yine ortak ve çalışanlarımızca sizlere önemi aktarılacaktır.