Ticaret Hukuku

Ticaret hukuku çok kapsamlı bir alan olup bir çok dala ayrılmaktadır. İlk olarak Ticari işletme alanı daha sonra Şirketler hukuku ve son olarak kıymetli evrak hukuku gibi alt dalları bulunmaktadır.

Yıllardır bu alanda çeşitli konularda danışmanlık yapmış şirketimiz ticaret hukukunda çok önemli bir yetiye sahiptir. Şirketlerin kurulması, tacir olmanın sonuçları, ticari işletmenin devri ,ticari kredi borçları, yurt dışı merkezli şirketlerin Türkiye’de nasıl şube açabileceği açması halinde şubesinde ne gibi vasıfları bulundurması gerektiği gibi bir çok hukuki olayı çözüme kavuşturmaktadır. Üst düzey ticari bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde her türlü konuda sizlere yardımcı olmaktan keyif alacağız. Gelişen hukuk dünyasını yakından takip eden ekibimiz sorunlarınızın çözümü için hem yurt içi hem yurt dışı hukuk gelişmelerini yakından takip etmektedir. Ticaret hukukunda kaynaklık etmekte olan ticari örf adetlerin her bölgede değişmesine rağmen ekibimiz ticari örf adet konusunda da yetkindir.

Ticaret hukukunda deneyimli kadromuz ile her konuda sizlere yardımcı olmaktan büyük keyif ve zevk alacağız. Bizler her daim sizlerin ticaret hukukunda sorunlarınız çözmek için burdayız