Finans ve Banka Hukuku

Günümüzde hayatımızda birçok yerde karşımıza çıkan banka ve finans işleri birçok zaman bizleri mağdur etmekte ve biz de bu mağduriyetin farkına varmakta zorlanıyoruz. İşte tam bu noktada şirketimiz sizlerin çeşitli mağduriyetler yaşamanıza engel oluyor.

Şirket finansmanı, varlık finansmanı ulusal ve uluslararası ticaret finansmanı, bankalar hukuku ticari krediler, tüketim ödüncü kredi sözleşmeleri, mal ve proje finansmanı, kiralama gibi çok sayıda konuda her türlü yargılama ve tahkim yolunda sizlere hizmet vermekteyiz. Bunların dışında atipik sözleşmelerin hazırlanmasında hizmet vermekteyiz. Ayrıca şirketimiz gerçek ve tüzel kişilerin her türlü alacaklarının tahsili için icra takibi yapmaktadır uzman kadromuz her türlü alacağın tahsili için haciz, ihtiyati haciz, ipotek, rehin gibi yollar ile borcun tahsilini sağlamaktadırlar. Son zamanlarda birçok şirketin vermiş olduğu konkordato ve iflas talebi veya iflas kararının ertelenmesinde siz müvekkillerin yanında uzman kadromuz hizmet vermektedir.

Finans ve Banka Hukuku alanında birçok davada ve tahkim yolunda başarılı kararlar elde etmiş olan alanında yetkin birçok kişinin olduğu şirketimiz her zaman siz değerli müvekkillerin yanındadır.