Aile Hukuku

Aile hukuku toplumun yapı taşı olan aileyi düzenler diyebiliriz kısacası. Aile hukuku tüm toplumun aslında mutlu ve huzurlu yaşamasını sağlamaktadır. Ailenin kurulmasının ilk aşaması olan nişandan son aşama olan boşanmaya kadar olan tüm evreleri kapsar. Aile hukuku ailenin iç düzeninde çözüme kavuşamayan uyuşmazlıkları da çözüme kavuşturur. Boşanma sonrasında mal rejimi ve çocukların vesayetine ilişkin hükümleri de yine aile hukuku düzenlemektedir.

Ofisimizde ailenin önlem ve anlamının ne odluğunun ciddiyetine varmış olan çalışanlarımız sizlerin aile sorunlarını en içten yaklaşımlar ile profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturmaya çalışmaktadır. Boşanma ya da ayrılık kararı alınması istemlerinde hem sizin hem de varsa çocuklarınızın menfaatlerine halel getirmeden uyuşmazlıkları çözmek ekibimizin en öncelikli görevidir. Soy bağının reddi davalarında da hizmet vermektedir ekibimiz. Nişanın bozulması halinde çıkan nişan hediye ve masraflarının geri verilmesi davalarında da yargı sürecinde sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Aile ortak ve çalışanlarımız için çok önemli bir husus olup hiçbir zaman hafife alınamamıştır. Aile hukuku konusunda ortak ve çalışanlarımız olarak her daim öz verili ve profesyonel bir yaklaşım ile uyuşmazlıklarını çözmekteyiz.